Szkoła Ojcostwa - Warsztaty świadomego ojcostwa

Szkoła Ojcostwa to inicjatywa poruszająca tematykę świadomego ojcostwa, przekazywania wzorców męskości, oferująca warsztaty edukacyjne i pomoc terapeutyczną

OVERVIEW

The domain szkolaojcostwa.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have traversed twenty pages within the web site szkolaojcostwa.pl and found eight websites referring to szkolaojcostwa.pl. We have acquired one mass networking sites acquired by this website.

SZKOLAOJCOSTWA.PL TRAFFIC

The domain szkolaojcostwa.pl is seeing fluctuating amounts of traffic all through the year.
Traffic for szkolaojcostwa.pl

Traffic ranking (by month) for szkolaojcostwa.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolaojcostwa.pl

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju, ul. Niecała 2g, 65-245 Zielona Góra

Witamy na stronach Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju. W Zielonej Górze, założonym w 2009 roku. Jesteśmy pierwszym w mieście, prężnie działającym prywatnym ośrodkiem zapewniającym kompleksowe. Wsparcie terapeutyczne, doradcze i szkoleniowe. Oferujemy profesjonalne usługi zgodne ze standardami europejskimi. Świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów, z których każdy działa w wybranym obszarze.

Psychoterapia Gestalt - Psychoterapeuta Nastroje Warszawa

Kierując swoje kroki do naszego gabinetu psychoterapii Gestalt Nastroje Warszawa. Prawdopodobnie chcesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania, dotyczące problemów w związkach, relacji z innymi ludźmi, celów życiowych i trudnych wyborów. Gestalt pomaga jednak nie tylko osobom, które decydują się na terapię w celu pokonania napotykanych w życiu problemów.

Instytut Wspierania Biznesu

Bądź świadomym PRZYWÓDCĄ dla swojego zespołu. STAWIAM ORGANIZACJE NA NOGI I POMAGAM IM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA. Stworzyłam Instytut Wspierania Biznesu po to, by służyć organizacjom w sposób integrujący rzetelną wiedzę o mechanizmach psychologicznych rządzących zespołami i ich liderami, z profesjonalnymi umiejętnościami docierania do serca każdego pojedynczego człowieka.

WHAT DOES SZKOLAOJCOSTWA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolaojcostwa.pl Mobile Screenshot of szkolaojcostwa.pl Tablet Screenshot of szkolaojcostwa.pl

SZKOLAOJCOSTWA.PL SERVER

I revealed that the main root page on szkolaojcostwa.pl took four thousand two hundred and thirty-four milliseconds to stream. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
62.212.65.84

We identified that szkolaojcostwa.pl is weilding the Apache os.

Szkoła Ojcostwa - Warsztaty świadomego ojcostwa

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following in the site, "Warsztaty i inne formy wsparcia świadomego ojcostwa." I analyzed that the web site stated " Szkoła Ojcostwa to przedsięwzięcie kilku projektów, mających na celu budowanie misji świadomego ojcostwa." They also stated " Osiągnięcie założonego celu to większe zaangażowanie mężczyzn w wychowywanie kolejnych pokoleń i realna szansa na odwracanie trendu niekorzystnych zmian zachodzących w naszym społeczeństwie. Tak, jestem psychoterapeutą Gestalt, a praca w gabinecie to lwia część mojej zawodowej aktywności."

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Vivianne Viveur Assuntos Femininos!

Suplemento Fit Burn funciona mesmo para Emagrecer Rápido! Setembro 26, 2016. Provavelmente, se você tem intenção de incluir um suplemento para emagrecer. Na sua dieta, você tem medo do momento em que os desejos começam a apoderar-se de sua mente, e que tiver vontade de comer alguma coisa durante o dia e você não vai resistir. Neste artigo veremos tudo o que se diz sobre o fit burn, em que consiste e se realmente é tão boa como a pintam. O que é Fit Burn.

Protected Blog Log in

This site is marked private by its owner. If you already have both of these, great! Larr; Back to WordPress.

We are the best

Monday, June 04, 2007. What do you think? Write a comment saying what you think about the ideas contained in the video. Wednesday, May 16, 2007. What makes a good teacher? Listen to the recordings and make a comment here saying what you agree or disagree with the opinions expressed in them. Monday, May 14, 2007. Wednesday, May 09, 2007. You can find this song in his latest disc.

DWD w Porąbce Dom Wczasów Dziecięcych w Porąbce

Dom Wczasów Dziecięcych w Porąbce jest placówką opiekuńczo-wychowawczą, przeznaczoną do okresowego pobytu dzieci i młodzieży wymagających poprawy stanu zdrowia lub z terenów zagrożonych ekologicznie, a od kilku lat działa w ramach tzw. Organ prowadzący Rada Powiatu w Bielsku-Białej. Nadzór pedagogiczny Kuratorium Oświaty w Katowicach. Placówka działa w oparciu o aktualną ustawę oświatową oraz STATUT spełniający warunki i.

Что подарить?

Форум проекта - Какой подарить подарок. Голосуем - помогите выбрать подарок. Итак, вы несколько месяцев готовились к тому моменту, когда будете покупать подарок дорогому человеку. Вы долго представляли как ОН должен выглядеть, в какого цвета бумагу завернут и с каким бантиком . и вот вы уже подходите чтоб купить Его, и .